Tornooi Agenda

NaamDatumAdresLeeftijdInschrijvingsformulier
Sint-Angelus SchoolgrapplingDonderdag 27 oktoberSportzaal Sint-Angelus6-12Inschrijvingen
VOOR 24/10
Formulier
ZAVO Zaventem scholierengrapplingVrijdag 28 oktober
Voormiddag
Sportzaal ZAVO Zaventem12-18Inschrijvingen
VOOR 24/10
Formulier
1ste Brusselse ScholierengrapplingVrijdag 28 oktober
Namiddag
Sportzaal Victoria Koekelberg12-18Inschrijvingen
VOOR 24/10
Formulier
Schoolgrappling Haren Donderdag 10 november6 - 12Inschrijving
VOOR 04/ 11
Etterbeekse SchoolgrapplingDonderdag 1 decemberSportcomplex Etterbeek6 - 8Inschrijving
VOOR 28/ 11
Formulier
Neder-Over Heembeek SchoolgrapplingDonderdag 1 december6 - 12Inschrijving
VOOR 28/11
2de editie Vorst Schoolgrappling 1ste graad Maandag 12 decemberSportzaal Ten Weyngaert6 - 9Inschrijving
VOOR 07/12
Formulier
2de editie Vorst Schoolgrappling 2de graadDinsdag 13 december9 - 12Inschrijving
VOOR 08/12
Formulier
1ste editie Vilvoordse SchoolgrapplingDonderdag 15 december6 - 12Inschrijving
VOOR 09/12
Brusselse inter-LO StudentengrapplingWoensdag 21 december18+Inschrijving
VOOR 16/12
Formulier
1ste Schoolgrappling Woluwe Dinsdag 10 januariSportzaal de Zonnewijzer6 - 12Inschrijving
VOOR 3/12
Molenbeekse Schoolgrappling 3de graadDinsdag 7 februari10 - 12Inschrijving
VOOR 02/02
LAAG- Molenbeekse Schoolgrappling 1ste graadDonderdag 9 februari6 - 8Inschrijving
VOOR 03/02
Molenbeekse Schoolgrappling 2de graadVrijdag 10 februari8-10Inschrijving
VOOR 03/02
HOOG - Molenbeekse Schoolgrappling 1ste graadDinsdag 14 februariInschrijving
VOOR 09/02
Sint Gillis Schoolgrappling 1ste graadMaandag 6 maart6 - 8Inschrijving
VOOR 01/03
Sint Gillis Schoolgrappling 2de graadDinsdag 7 maart8 - 10Inschrijving
VOOR 02/03
Lakense Schoolgrappling 1ste graadMaandag 20 maart6 - 8Inschrijving
VOOR 15/03
Lakense Schoolgrappling 2de graadDinsdag 21 maart9 - 10Inschrijving
VOOR 16/03
Lakense Schoolgrappling 3de graad Woensdag 22 maart10 - 12Inschrijving
VOOR 17/03
Koekelbergse Schoolgrappling 1ste graad Donderdag 27 april6 - 8Inschrijving
VOOR 21/04
Koekelbergse Schoolgrappling 2de graadVrijdag 28 april8 - 10Inschrijving
VOOR 21/04
Koekel-Berchemse Schoolgrappling 1ste graadDonderdag 4 mei6 - 8Inschrijving
VOOR 28/04
Koekel-Berchemse Schoolgrappling 3de graadVrijdag 5 mei8 - 10Inschrijving
VOOR 28/04
Anderlechtse Schoolgrappling 1ste graadMaandag 8 mei6 - 8Inschrijving
VOOR 03/05
Anderlechtse Schoolgrappling 2de graadDinsdag 9 mei8 - 10Inschrijving
VOOR 04/05
Anderlechtse Schoolgrappling 3de graadWoensdag 10 mei10 - 12Inschrijving
VOOR 05/05
Brusselse Schoolgrapplingtoernooi 1ste graadDonderdag 25 mei6 - 8Inschrijving
VOOR 19/05
Brusselse Schoolgrapplingtoernooi 2degraadVrijdag 26 mei8 - 10Inschrijving
VOOR 19/05
Schaarbeekse Schoolgrappling 1ste graadDonderdag 1 juni6 - 8Inschrijving
VOOR 26/05